Büyük farkları küçük detaylar sağlar.

pentera

Pentera, anlık olarak siber güvenlik teknolojilerizin yetkinliğini tanımlayan, güvenliği artırmanıza yardımcı olan otomatik bir güvenlik doğrulama platformudur. Saldırıları güvenli bir şekilde taklit ederek tüm siber güvenlik katmanlarını test eder ve sizi riske dayalı bir iyileştirme yol haritasıyla donatır.

Bulutta veya şirket içinde Pentera, gerçek hayattaki saldırıları sürekli olarak taklit ederek ve savunma kontrollerinizin etkinliğini doğrulayarak risk tabanlı bir iyileştirme yol haritasını hemen uygulamaya koyar.

Güvenlik ekipleriniz, kuruluşunuzu korumak ve siber riski azaltmak amacıyla ağınızın çevresinde önleyici kontrollere yatırım yapar. Ancak, bu savunma kontrollerinin tasarlandığı gibi çalıştığından gerçekten ne kadar emin olabilirler? Pentera, savunmaların etkinliğini optimize ederek ve düzeltme süresini kısaltarak siber esnekliği sürekli olarak geliştirir.

Pentera'nın ajansız yaklaşımıyla, dağıtılmış ve hibrit bir ağ altyapısında anında keşif ve doğrulama elde edersiniz.

Güvenlik programınızın etkinliği, sizin saldırganların aksiyonlarını tahmin etme becerinizle doğrudan ilişkilidir. Saldırganın bir sonraki hamlesinin ne olacağını veya bir sonraki etkili ihlalin nerede ortaya çıkabileceğini bilmek oldukça zordur.

Pentera size, Red Team deneyimleri, gerçek hayattaki hackleme teknikleri, zaafiyetlerin istismar veri tabanı ve MITRE ATT&CK frameworku ile bu yetkinliğe ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sayede en usta sızma testi mühendislerinin haftalar içerisinde kısmen ortaya çıkarabileceği siber güvenlik zaaflarınızı bütünsel ve otomatik olarak bulabileceksiniz.

Pentera hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen tıklayın. 

pentera