Büyük farkları küçük detaylar sağlar.

FireEye-Mandiant

FireEye – Mandiant yeni nesil tehdit önleme (next generation threat prevention) sistemi; firewall, IPS, antivirus, antispam ve gateway sistemlerinin önleyemediği gelişmiş malware, 0-day ve hedef odaklı APT atakları gibi gelişmiş saldırıları durdurmada liderdir. FireEye Malware Protection Sistemi, günümüzün bilgi sızdırmaya yönelik web, e-posta ve dosya tehditlerini önler. İmza tabanlı ve sezgisel tarama yapabilen geleneksel tehdit önleme sistemleri yalnızca bilinen saldırılara karşı etkili iken FireEye sürekli değişen, yeni ve bilinmeyen saldırılara karşı da gerçek zamanlı koruma sağlar.

FireEye Helix

FireEye Helix

Organizasyonların, alarmdan düzeltmeye kadar her olayı kontrol altına almalarını sağlayan bir SOC platformudur. Farklı güvenlik ürünlerini entegre eder ve SIEM, orkestrasyon ve tehdit istihbarat yetenekleri ile güçlendirir.

FireEye Network Security and Forensics

FireEye Network Security and Forensics

Dünyanın en gelişmiş saldırılarına karşı, gelişmiş bir tehdit koruması ve ihlal tespit çözümüdür. Ağları, varlıkları ve kullanıcıları bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı güvenle korur.

FireEye Endpoint Security

FireEye Endpoint Security

Birden çok modül ile kötü amaçlı yazılımları engelleyen, kullanıcıları malware ve exploitlere karşı koruyan, gelişmiş atakları tespit ederek yanıt vermenizi sağlayan geniş kapsamlı bir uç nokta güvenliği ürünüdür.

FireEye E-mail Security

FireEye E-mail Security

E-posta kaynaklı tehditleri, ilk elden gelen saldırı ve saldırgan bilgisi ile bir ihlale yol açmadan durduran bir koruma çözümüdür. Yalnızca kötü amaçlı yazılımları ve URL’leri değil, aynı zamanda phishing ve impersonation tekniklerini de engellemektedir.

Verodin Security Instrumentation

Verodin Security Instrumentation

Kurumların siber güvenlik araçlarını ne kadar etkili kullandığını ölçer ve bu etkiyi geliştirebilmek için görünürlük sağlar. Uygulanan kontrollerin gerçek bir koruma sağlayıp sağlamadığını ortaya koyar.

FireEye Expertise On Demand

FireEye Expertise On Demand

Sektörün önde gelen uzmanlarına esnek erişim sağlayarak SOC yeteneklerinin artırılmasına yarayan ve yıllık üyelik bazında hizmet veren bir çözümdür. İhtiyacınız olan uzmanların desteği ile riskinizi azaltır.

FireEye Threat Intelligence

FireEye Threat Intelligence

Kurumların proaktif savunma, alarm ve kaynaklarının önceliklendirilmesi ve olay yanıtı kapasitesini artırmaya yönelik, bir güvenlik ürününün engellemesinin çok ötesine geçen bir istihbarat ve hizmet servisidir.

FireEye Managed Defense

FireEye Managed Defense

Sektörün önde gelen uzmanları, FireEye teknolojisi ve saldırganların bilgilerinin yanı sıra tehditleri, atakların yaşam döngüsünün erken aşamalarında tespit edebilen bir servistir.

FireEye Mandiant

FireEye Mandiant

Kurumların önemli varlıklarını korumaya yönelik dünyaca ünlü olay müdahale, değerlendirme, geliştirme ve dönüşüm danışmanlığı hizmetidir. Mandiant; saldırgan davranışlarını derinlemesine irdeleyerek, eşsiz tehdit istihbaratı ve bu amaca uygun teknolojisi ile kurumların siber güvenlik risklerini azaltır.

Natica, FireEye Gold Partner statüsü ve sertifikalı ekibi ile FireEye ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Natica, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında 200.000’e yakın endpoint’in korunmasını FireEye teknolojileri ile sağlamaktadır.