Büyük farkları küçük detaylar sağlar.


Broadcom (Symantec-BlueCoat)

1982'de kurulan ve 2019'da Broadcom tarafından satın alınan Symantec kurulduğundan beri siber güvenlik alanında dünyadaki lider pozisyonunu korumayı başardı.

Dünyanın en büyük siber istihbarat ağlarından birini işleten Broadcom-Symantec, 2milyardan fazla uç nokta koruması ise herkesten daha fazla tehdidi görebilmekte ve herkesten daha fazla müşteriyi gelecek nesil saldırılara karşı korumakta. Şirketlerin, hükümetlerin ve bireylerin en önemli verilerini korumalarına yardımcı olmakta.

Bilgiye Dayalı Bir Dünyayı Güvence Altına Alma ve Yönetme

Boyutu ne olursa olsun tüm şirketler temel bir zorlukla karşı karşıyadırlar: muazzam miktarda bilgiyi güvence altına alma ve yönetme ihtiyacı. Hepimiz bilgi odaklı bir dünyada yaşıyor ve çalışıyoruz. Bilgi, modern ticaretin ve giderek artan bir şekilde modern yaşamın can damarıdır. Her yıl ürettiğimiz bilgi miktarı katlanarak artıyor ve bilgi odaklı dünyamızı güvence altına almak ve yönetmek daha da önemli ve zorlu hale geliyor. Müşteriler, dijital fotoğraflardan iş açısından kritik verilere kadar, artan miktardaki bilgileri nasıl güvence altına alacakları ve yönetecekleri konusunda giderek daha fazla endişe duyuyor.

Tüm bu bilgileri korumak ve yönetmek zor bir iş.

Broadcom-Symantec, tüketiciler ve küçük işletmelerden en büyük küresel kuruluşlara kadar müşterilerimizin bilgilerini daha fazla noktada, diğer tüm şirketlerden daha eksiksiz ve verimli bir şekilde daha fazla riske karşı güvenli hale getirmelerine ve yönetmelerine yardımcı olmak için güvenlik ve sistem yönetimi çözümleri sağlamada küresel lider pozisyonundadır.

Natica, Symantec Gold Partner statüsü ve sertifikalı ekibi ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına Symantec teknolojileri konusunda hizmet vermektedir.