Doğru lisanslama ile kaynaklarınızı doğru harcayın.

Teknoloji ürünleri lisanslaması çoğunlukla karmaşıktır ve bakış açısı farklılıkları kullanıcı ve üreticiyi karşı karşıya getirebilir. Ticari büyüme sağlanırken ortaya çıkabilecek ek lisans gereksinimleri ya da sistem sahiplerinin gereğinden fazla özelliği aktive etmelerinden dolayı bazı aşamalarda lisanslama ile ilgili zorluklar baş gösterebilmektedir.

Natica'nın “Lisans Değerlendirme Hizmeti” sayesinde kapsamlı bir incelemeyle sahip olduğunuz teknoloji ürünlerinin lisanslanmasının doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Lisanslamaya gereğinden fazla harcama yapmayacağınızın da garantisini veriyoruz.

Dünyada en çok bilinen teknoloji üreticilerinin Gold Partner seviyesinde hizmet veren ekibimiz, üreticilerle aynı araçları kullanarak lisans uyumluluğunuzu belirler ve lisanslarınızı başarıyla yönetmenize yardımcı olur.

Lisans Hizmetlerimizin Faydaları:

  • Denetimlere hazırlık
  • Lisansları doğru ölçekleme
  • Lisans maliyet optimizasyonu
  • Uyumluluk ve denetim danışmanlığı
  • Yenilemelerde doğru ölçekleme ve revizyon
  • Ek lisanslamalarda doğru ölçekleme

Ekibimiz, lisans değerlendirme hizmetlerimizle bugüne kadar müşterilerimize milyonlarca lira tasarruf sağlamıştır.

Fazla ya da Eksik Lisans Kullanımı Üzerine Kesin Bir Değerlendirme

Natica olarak, lisans değerlendirmelerini kapsayan ayrıntılı bir çalışma sunarak sizlerin yatırımınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. Dahili kontrollerinizi doğrulayarak uyumluluğu korumak için eyleme geçirilebilir bilgiler sunuyoruz. Kullanılmayan lisansı yeniden kullanmak ve mevcut lisanslarınızı iş stratejinizle hizalamak için teknoloji varlıklarınızın ve kullanımınızın tam bir görünümünü sizlerle paylaşıyoruz.