Bütünsel, Açık, Entegre ve şimdi Bulutta...

Oracle

20 Yıllık Deneyimimiz

İster yeni kurulum, üst sürüme geçiş veya entegrasyon yardımı isteyin, ister Oracle E-İş Yönetim Sistemi’ni buluta geçirin; Natica 20 yılı aşkın uzmanlığı ile R11i'den R12'ye tüm teknoloji katmanlarının yönetimi ve diğer süreçlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.

Natica; süreç tasarımı, implementasyon, özelleştirme, entegrasyon ve DBA hizmetleri dahil olmak üzere Oracle E-İş Yönetim Sistemi için danışmanlık sağlayabilecek deneyimli bir ekibe sahiptir. Ayrıca Oracle E-İş Yönetim Sistemi, müşteri süreçlerinin bir kısmını Oracle Bulut Uygulamalarına taşırken, iki uygulamayı sorunsuz bir şekilde entegre ederek işletmede tekil yönetimin devamlılığını sağlar.

İşletmeler; satın alma, satış, küreselleşme, M&A, mevzuata uyum ve süreç değişiklikleri gibi nedenlerle yeni teknolojilere ve operasyonel dönüşümlere hazır olmak zorundadırlar. Natica, kurumların günlük faaliyetlerinin devamlılığı yanında bu değişikliklere yanıt verebilecek yeni geliştirme ve test ortamlarının hızlı bir şekilde sağlanmasına olanak sağlar.