Natica, BT hizmetleri endüstrisindeki öncülüğü ile gurur duymaktadır. Bunun bir parçası olarak, Natica’ya, çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize veya tedarikçilerimize ait olsun, tuttuğumuz veya işlediğimiz tüm verileri koruma sorumluluğumuzun farkındayız. Bu verileri koruyarak, güvenilir bir işveren ve iş ortağı olarak itibarımızı sürdürebilir kılarız. Bu da bir işletme olarak büyümemize ve müşterilerimize hizmet sunmamıza olanak tanır.

Bilgi güvenliğine olan bağlılığını göstermek için Natica, sektörün en iyi uygulama güvenlik kontrollerini uygular ve bilgi güvenliğini yönetmenin küresel standardı olan ISO 27001 sertifikası ile kontrollerimizin etkinliğini garanti eder.

Güvenlik yönetimi süreçlerimize aşina olmak ve tüm bilgi güvenliği ve gizlilik politikalarına ve bunların temelini oluşturan prosedürlere uymak, derecesine bakılmaksızın tüm personelimizin sorumluluğudur.

Öte yandan, güvenlik yönetimi sistemlerimizin ve süreçlerimizin verimli, etkili olmasını ve veri varlıklarımızın sürekli iyileştirilmesini sağlarken, bir veri ihlalinden kaynaklanabilecek itibar kayıplarından, yasal ve mali zararlardan kaçınıyoruz.

İcra Kurulumuz, bilgi güvenliği yönetim sistemini tam olarak destekler ve tüm personelimizin, alt yüklenicilerimizin, tedarikçilerimizin de aynısını yapmasını sağlar.