Büyük farkları küçük detaylar sağlar.

Tripwire

Tripwire, işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve devlet kurumları için uç nokta algılama ve yanıtlama, güvenlik, uyumluluk ve BT operasyon çözümleri sunan lider bir sağlayıcıdır. Tripwire çözümleri, yüksek kaliteli varlık görünürlüğüne ve iş bağlamıyla birleştirilmiş uç nokta zekasına dayanır; bu çözümler birlikte güvenlik ve BT işlemlerini entegre eder ve otomatikleştirir. Tripwire'ın yüksek kaliteli çözüm portföyü, yapılandırma ve politika yönetimi, dosya bütünlüğü izleme, güvenlik açığı yönetimi, günlük yönetimi ve raporlama ve analitiği içerir.

Tripwire Enterprise

Tripwire® Enterprise, politika, dosya bütünlüğü ve iyileştirme yönetimi için tamamen entegre çözümler sağlayan bir güvenlik yapılandırma yönetimi (SCM) paketidir. Kuruluşlar, bu çözümleri eksiksiz bir uçtan-uca SCM çözümü için birlikte kullanabilir veya dosya bütünlüğü izleme veya politika yönetimi çözümlerini günümüzün acil güvenlik ve uyumluluk zorluklarını ele almak için kendi başlarına kullanabilir- aynı zamanda onları yarının ele alacak şekilde konumlandıran bir temel oluşturabilir.

Tripwire IP360

Güvenlik açığı yönetimi çözümleri, yalnızca çabalarınızı etkili bir şekilde önceliklendirmenize yardımcı olduklarında değerlidir. Tripwire® IP360™, iyileştirme çabalarınızı en yüksek risklere ve en kritik varlıklara odaklayarak siber tehdit riskinin uygun maliyetli şekilde azaltılmasını sağlayan kurumsal sınıf bir güvenlik açığı yönetimi çözümüdür.

Tripwire Günlük Merkezi

Tripwire® Log Center™, güvenli, güvenilir merkezi günlük toplama ve analiz yeteneği sağlar. Mevcut altyapınızla kolayca entegre olur ve geniş bir mevcut korelasyon kuralları kitaplığıyla ekibinizin ortamınızdaki tehditleri izlemesi, tespit etmesi ve bunlara hızla yanıt vermesini sağlar. Günlükleri, yalnızca mevzuata uygunluk için veya güvenilir siber tehditler konusunda farkındalığı artırmak için toplayıp, Tripwire Günlük Merkezi sürecin güvenli ve güvenilir olmasını sağlar.

Tripwire Endüstriyel Görünürlük

Endüstriyel varlıklarınızı siber tehditlerden nasıl koruyorsunuz? Endüstriyel kontrol sistemi (ICS) ortamları, zaman alan manuel varlık envanteri ve kuruluşunuzun BT ve OT stratejileri arasında uyum eksikliği ile karşı karşıya kalırsanız kaynaklarınızı hızla tüketebilecek benzersiz güvenlik zorlukları oluşturur. Birçok güvenlik çözümü, ICS veya SCADA ekipmanını da bozabilir, bu da operasyonel kullanılabilirliği olumsuz etkilemeden size doğru bir ağ topolojisi verebilecek bir çözüme ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. "

Tripwire Dosya Bütünlüğü Yöneticisi

BT altyapısı genelinde yapılandırmalarda, dosyalarda ve dosya özniteliklerinde yapılan değişiklikler, günümüzün kurumsal organizasyonlarında günlük yaşamın doğal bir parçasıdır. Ancak büyük hacimli günlük değişikliklerin içinde gizli olan küçük şeyler, dosya veya yapılandırma bütünlüğünü etkileyebilirler. Bunlar, özellik, izin ve içerikte yapılan beklenmedik değişiklikleri veya bir yapılandırmanın değerlerinin, aralıklarının ve özelliklerinin güvenlik veya uyumluluk politikalarıyla uyumsuz olmasına neden olan değişiklikleri içerebilir. Kritik sistemleri ve verileri korumak için, tüm değişiklikleri tespit etmeniz, her bir örnekle ilgili ayrıntıları yakalamanız ve bir değişikliğin güvenlik riski veya uyumsuzluk getirip getirmediğini belirlemek için bu ayrıntıları kullanmanız gerekir. Ayrıca bir saldırının başarılı olmasını engellemek veya başarılı bir saldırının etkisini en aza indirmek için bunu gerçek zamanlı olarak yapmanız gerekir.

DevOps için Tripwire

Tripwire® for DevOps, korumalı bulut ortamındaki güvenlik açıkları için konteyner görüntülerini değerlendiren kapsamlı SAAS kapsamlı bir güvenlik hizmetidir. DevOps ekiplerini, geliştirmeden üretime sürekli entegrasyon ve sürekli teslim (CI / CD) araç zincirinden geçerken yeni uygulama yapılarının eksiksiz bir güvenlik değerlendirmesi ile donatarak, ekiplerin özelleştirilebilir güvenlik temelli uygulama yapılarında başarısız olmak için kullanabileceği kaliteli bir kapı sağlar uyum ve yapılandırma standartları sunar.